Ako konečne začať žiť život svojich snov?

Spoznajte silu feng šuej a odhaľte tajomstvo 12 krokov, vďaka ktorým  aj vy môžete dosiahnuť naplnenie svojich snov

Žijete svoj ideálny vysnívaný život, alebo vám k nemu ešte čo-to chýba?

 • Možno sa trápite v práci, ktorá vás nenapĺňa
 • Možno vás práca baví, ale ste bez partnera
 • A možno partnera máte, len to vo vzťahu nejako šprípe, prípadne kvôli práci nemáte naňho čas
 • Možno aj žijete "ako sa má", ale akosi nie ste šťastní
 • A možno máte iný problém, ktorý vám bráni vychutnávať si život naplno...

 Je načase to zmeniť!

Chcete to predsa inak! Chcete byť šťastní a cítiť sa vo svojom živote dobre. Spomínate si ešte na svoje detstvo? Na ten krásny čas, keď sme boli plní ideálov a nádherných predstáv, ktoré boli pre nás reálne a uveriteľné, na to nadšenie a radosť, s akou sme prežívali každý okamih... Kam sa to podelo? Je v poriadku, že dospelosť prináša "zmúdrenie" vo forme rezignácie a dobrovoľného vzdania sa svojich snov?

 

Nevzdávajte to! Existuje riešenie, a máte ho na dosah ruky     

Spomínam si na obdobie, kedy sa mi život zdal strašne ťažký. Vydávala som sa v poslednom ročníku vysokej školy, a môj dovtedy veselý a bezstarostný život sa razom zmenil. Doštudovať s mimčom bolo dosť náročné. Zakrátko manžel odišiel zo svojho vtedajšieho zamestnania a s kamarátom si založili firmu. Začiatky boli ťažké, a tak okrem toho, že som bola v cudzom meste sama bez rodiny a kamarátov, s malým dieťaťom, s ktorým mi nemal kto pomôcť, tak manžel začal tráviť celé dni budovaním firmy a nemali sme žiadny normálny príjem. Po narodení druhej dcéry to bolo ešte ťažšie - zásadne spali každá v inom čase, takže som nemala ani chvíľu na oddych, manžel bol večne mimo domu... a dôvodov na smiech, alebo aspoň úsmev, bolo čoraz menej.

A vtedy prišla pozvánka na stretnutie partie kamarátov z vysokej školy. Ako budú vyzerať? Spoznám ich ešte? Je to už predsa len pár rokov... A tak som sa vybrala do prostredia, kde som kedysi zažívala šťastné a veselé chvíle, za ľuďmi, s ktorými som sa tak často bezstarostne smiala a vystrájala rôzne bláznovstvá.

A tam som zažila šokujúce odhalenie! Totiž kamaráti sa väčšinou veľmi nezmenili. Mňa ale nespoznal nikto z nich! Až vtedy som si uvedomila, ako veľmi som sa zmenila ja sama. Za tých pár rokov sa zo mňa stal niekto úplne iný! Z tej bezstarostnej večne vysmiatej bacuľky vždy pripravenej na nejakú šialenú akciu sa zo mňa stala vážna, zodpovedná, vychudnutá a životom strhaná žena.

Čo sa to so mnou stalo? Chcem späť svoju radosť zo života!

A tak sa začalo moje hľadanie cesty späť ku šťastiu...

Najprv len intuitívne, neskôr aj za pomoci kníh a kurzov.  V tom období sa ku mne dostala moja prvá kniha o feng šuej. Čítala som si, ako sa ľuďom zmenil život, keď využili  rady z knihy. "Wow, tak to je presne to, čo potrebujem", pomyslela som si, a vrhla sa na štúdium.

A ak teraz čakáte obvyklé klišé, ako sa mi odrazu začalo dariť a môj život sa zmenil ako švihnutím čarovného prútika, prekvapím vás - nič také! Moja cesta životom bola oveľa kľukatejšia. Feng šuej som zo začiatku totiž pochopila tak, ako dnes mnoho iných mojich zákazníkov, a uverila som tvrdeniam typu "stačí len do jedného rohu dať toto a do druhého zase tamto, a váš život sa zázrakom zmení".

feng shui

A nezmenil. Aspoň teda nie hneď, a určite nie pričinením tých rôznych predmetov, čo som sporadicky strkala niekde do rohov nášho malého a večne rozbordeleného petržalského dvojizbáku. Začala som sa ale zaujímať o riešenia našich problémov a skúšať rôzne metódy spôsobom pokus – omyl. Niečo fungovalo, niečo nie, no už som aspoň nebola iba obeť okolností.  Už som vedela,  kto som, a  po malých krôčikoch som hľadala cestu späť ku šťastiu, späť k sebe.

Nakoniec som tú cestu ku šťastiu našla!

Nebolo to jednoduché. Nebolo to hneď. Stálo ma to množstvo času a úsilia, veľa pokusov a omylov. Množstvo peňazí za rôzne knihy, kurzy a všakovaké terapie. Ale časom som konečne pochopila, ako život funguje!

Môj život sa konečne začal uberať smerom, akým som chcela ja. Začala som si ho tvoriť, namiesto toho aby som sa ním nechala vláčiť a sťažovala sa, aké je to všetko ťažké a nespravodlivé.

Pochopila som, že:

 • náš život si tvoríme len my sami
 • šťastie je vnútorný stav, a nezáleží od toho, koľko materiálnych vecí sa nám podarilo nahromadiť
 • šťastní môžeme byť hneď, a nie "až keď... "
 • vonkajší a vnútorný svet je navzájom prepojený a moje okolie mi môže pomáhať alebo naopak brániť udržať si svoje vnútorné nastavenie a vytvárať si život podľa svojich predstáv
 • šťastný a naplnený život má pravidlá, ktoré sa dajú naučiť, a teraz ich môžete poznať aj vy!

Život predsa nemusí byť len o prežívaní, o snahe platiť účty a robiť to, čo sa od nás očakáva. Aký má  zmysel zmysel chodiť do práce, ktorá nás nebaví, aby sme si mohli kúpiť veci, ktoré nepotrebujeme, aby sme s nimi urobili dojem na ľudí, ktorých nemáme radi? Dá sa predsa žiť aj úplne inak!

Finančná sloboda

V našom svete zatiaľ funguje skoro všetko za peniaze. Zarábajte ich teda toľko, koľko chcete.

Vzťahy

Dajte si do poriadku súkromný život a partnerské aj rodinné vzťahy.

Zdravie

Ak si chcete naozaj vychutnať život, lepšie je byť bohatý a zdravý 😉

Nastavenie mysle

Podporte vonkajšie zmeny aj zmenou vnútorného nastavenia. Nalaďte sa na svoj vysnívaný život!

Na bývaní záleží

Úpravy domova krok za krokom. Nechajte váš byt pracovať pre vás, naplňte ho pozitívnou energiou, ktorá vás podporí pri vytváraní svojho vysneného života

Kľúč k vášmu lepšiemu životu

držíte práve teraz vo svojich rukách. Ja vám ponúkam návod. Zmenu musíte urobiť vy sami. Idete do toho?

 Túžite aj vy zažívať vo svojom živote viac šťastia a harmónie?                

Využite tisícročiami overené umenie feng šuej, ktoré vám pomôže naštartovať svoj život a začať si plniť svoje sny!                    

Zostavila som pre vás praktickú príručku, v ktorej si krok za krokom ujasníte, aký je váš vysnívaný život, a s pomocou praktických cvičení podniknete potrebné akcie k jeho realizácii. 

Tajomstvo feng šuej - 12 praktických krokov na ceste k vašim snom

Je to manuál na lepší život, v ktorom vás krok za krokom prevediem zmenami nielen vo vašom byte, ale aj vo vašom myslení a postojoch. Tie povedú k zmene vášho konania, a to sa zákonite prejaví vo vašom živote ako životná zmena.

Cieľom tejto knihy nie je iba to, aby ste mali byt zariadený podľa akýchsi čudných čínskych pravidiel, lebo je to momentálne v kurze.

Cieľom je, aby ste mohli začať žiť život, ktorý je v súlade s vašou dušou, život, po akom túžite a o ktorom ste doteraz len snívali. V tejto knihe nájdete návod.

Samozrejme ale,  že samotné prečítanie nestačí. Získané informácie treba začať zavádzať do praxe.

Čo v eBooku nájdete?

 • Ako funguje feng šuej?
  Prečo má význam zaujímať sa o to, ako bývame? Aký vplyv má naše okolie na náš život? Ako NAOZAJ funguje feng šuej? Rozhodne nespočíva v rozvešiavaní cingrlátiek a rozmiestňovaní čínskych figúriek, ako by sa mohlo zdať podľa niektorých "zasvätených" článkov na internete. Spoznáte skutočnú podstatu feng šuej a naučíte sa použiť vo svojom domove tisícročia využívané princípy prúdenia energie vo svoj prospech.
 • Základné princípy a ich využitie v praxi
  Spoznáte pravý význam tajomných výrazov jin a jang a naučíte sa ich rozoznávať v priestore. Odhalíte charakteristiky všetkých 5 prvkov, pochopíte, ako fungujú rôzne ich cykly a naučíte sa využívať ich vo vašom domove tak, aby ste vytvorili harmonický priestor nabitý pozitívnou energiou. Naučíte sa, ako nájsť sektory podľa 8 svetových smerov vo vašom byte, aká je špecifická energia v jednotlivých sektoroch a ako ich vhodne zariadiť v súlade s ich prirodzeným charakterom
 • 9 oblastí Pa - Kua
  Spoznáte do detailov všetkých 9 oblastí Pa - kua, zistíte, aký je ich význam, ako ich zariadiť v súlade s ich prirodzenou energiou. Naučíte sa, ako s nimi pracovať, čo môžete urobiť pre to, aby ste podporili zmeny v jednotlivých oblastiach vášho života a ako vhodným spôsobom podporiť svoje ciele v danej oblasti aj správnymi úpravami vo svojom byte. Dozviete sa množstvo praktických tipov, ktoré môžete využiť vo svojej konkrétnej životnej situácii tak, aby sa váš život pohol smerom k naplneniu vašich snov.
 • 12 praktických krokov
  Ako si zariadiť život tak, aby ste boli šťastní? Ako si naplniť svoje túžby a dosiahnuť svoje sny? Čo ešte treba urobiť pre to, aby ste konečne začali žiť svoj vysnívaný život, okrem správneho nastavenia svojho domova? Logický a odskúšaný sled praktických krokov, ktoré vás privedú k zmene kvality vášho života.

Žiadna nudná teória, ale praktické návody práve pre váš byt, práve pre váš život!

 Akú má pre vás hodnotu život, o akom snívate?

Desiatky kníh a seminárov, tisícky hodín venovaných štúdiu a získavaniu skúseností, množstvo  úsilia a finančných prostriedkov. Vy už nemusíte. V eBooku som spísala som pre vás postupy, ktoré fungujú, a upozorňujem aj na slepé uličky, s ktorými nemá zmysel strácať čas. Akú to má hodnotu? Pokiaľ využijete šancu a  zmeníte svoj život, tak nevyčíslitenú.

Ja vám teraz ponúkam praktický návod len za

29,90€

eBook “12 praktických krokov na ceste k Vašim snom” som pri prvom prečítaní doslova “zhltla.” Neostala som však len pri jednom kontakte, ale opakovane som prechádzala kroky, postupy a praktické cvičenia, ktoré v ňom Slávka ponúka. Len tak som prenikla do jeho podstaty a pochopila, akými zmenami musím prejsť vo svojom byte a vôbec vo svojom živote, počínajúc myslením. Vďaka eBooku som sa utvrdila v tom, že svoj život mám vo svojich rukách, že ho viem ovplyvniť a tak môžem vziať za neho aj zodpovednosť. Najdôležitejšia vec, ktorú som pochopila je tá, že bez mojej akcie sa nič nezmení a veľké zmeny potrebujú aj čas a trpezlivosť. Pochopila som tiež, že nemôžem zmeniť svoj život naraz a celkom naruby. Vybrala som si tri oblasti, ktoré sú pre mňa najdôležitejšie a prvé výsledky sa už dostavili. eBook doporučujem každému, kto chce využiť informácie na to, aby prostredníctvom úpravy svojho priestoru v súvislosti s úpravou svojich vnútorných presvedčení a zmenou životných návykov zlepšil svoj doterajší život.
Marta Vachowww.martavacho.sk

A to ešte nie je všetko!

K eBooku patria aj:

 • Pracovné listy
  Aby ste naozaj prešli k akcii a zobrali svoj život do vlastných rúk, súčasťou každej lekcii sú aj pracovné listy. Nájdete v nich otázky na zamyslenie a priestor pre vaše odpovede, podrobné návody k jednotlivým krokom a tiež konkrétne príklady z praxe.
 • Videá
  Súčasťou eBooku je aj niekoľko hodnotných videí, v ktorých nájdete množstvo inšpirácie pre váš lepší život.
 • Rituály
  Ukážem vám užitočný a praktický spôsob, ako podporiť svoje ciele prostredníctvom vhodného rituálu. Žiadna ťažká mystika, ale praktický návod krok za krokom, realizovateľný v štandardných podmienkach vášho bytu.

Váš vysnívaný život máte na dosah ruky. 

Život, v ktorom robíte to, čo vás baví, život, v ktorom ste šťastní, v ktorom zažívate harmóniu a plníte si svoje sny.

Idete do toho?

Možno ešte váhate, možno sa pýtate: "A čo keď mi to nebude fungovať a nič sa nezmení?" Ak pôjdete svedomito krok za krokom, budete si vypĺňať priložené pracovné listy a dôsledne robiť odporúčané cvičenia, garantujem vám, že váš život sa zmení. Aby ste ale mohli mať istotu, že ste nevyhodili peniaze za niečo, čo by sa z nejakého dôvodu ukázalo že nebolo pre vás to pravé orechové, ponúkam vám garanciu vrátenia peňazí. 

Nič teda neriskujete!

Som si istá, že týmto postupom dokážete dať svojmu životu správny smer a nasmerovať ho smerom k svojim snom. Pokiaľ do 30 dní usúdite, že táto cesta nie je pre vás, peniaze vám bez ďalších otázok vrátim.

Komu už eBook priniesol do života pozitívnu zmenu? Ako ho hodnotia tí, ktorí ho už vyskúšali?                  

"Slávkinu prácu sledujem už nejaký čas hlavne z profesionálneho hľadiska. Som totiž interiérová dizajnérka, a téma Feng shui ma zaujíma. Doteraz som sa venovala intuitívnemu Feng shui. Majstri tohto učenia ho študujú mnoho rokov a na to som ja nemala čas. Práve preto ma Slávkin nový e-book oslovil a s radosťou som sa do neho začítala. Musím povedať, že aj keď som doteraz prečítala hodne kníh o Feng shui, stále som mala pocit, že v každej knihe radia autori niečo iné. Keď som však prešla kapitolu po kapitole a začala používať aj pracovné listy, veci mi začali do seba zapadať ako puzzle. Slávka ma viedla krok po kroku a každý nový poznatok som si pomocou pracovného zošita mohla hneď zaznamenať a vyskúšať, alebo ujasniť. Veľmi výborná kniha. Som veľmi rada, že vedomosti z nej budem môcť použiť aj pri svojej práci."
Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka a lektorka, www.slavkaramsova.sk
Ďakujem Slávke za nádherne spracovaný eBook. Nájdete v ňom zrozumiteľne spracovanú teóriu, na ktorú nadväzuje jej praktické použitie. Teóriu mi v praxi pomohli použiť praktické listy, ktoré sú pri práci s eBookom veľkým plusom. Upratovala som a presúvala nielen veci v našom byte, teda to hmatateľné, ale aj veci vo svojom vnútri, to nehmotné. Zbytočnosti totiž zhromažďujeme často nielen vo vlastnom domove, ale aj vo svojom vnútri, v podobe myšlienok, ktoré nás obmedzujú. EBook je vďaka svojmu spracovaniu použiteľný pre laika v oblasti feng šuej, ako aj pre človeka, ktorý sa s týmto umením už stretol. Je to skvelá investícia, ak si chcete „upratať vlastný život“. Použite informácie, ktoré v eBooku nájdete vo svojom každodennom živote, majte trpezlivosť, vieru a vytúžená zmena sa dostaví.
Martina Benešováwww.martinabenesova.com