Kontakt

Kontakt

Na nádvorí 11

971 01 Prievidza

Volajte mi na +421 905 791 775

píšte na slavka@tajomstvofengsuej.sk  

alebo napíšte správu priamo do formulára:

     Odmalička ma priťahovali tajomstvá a záhady. Namiesto dievčenských románov som hltala Dänikena a Součka, a snívala som o tom ako odhalím tajomstvo pyramíd či nájdem bájnu Atlantídu. Preto keď som sa po prvý krát stretla s mystériom zvaným feng šuej, dokonale ma očarilo.

     Zháňala som články a kupovala knihy, a keď sa mi už zdalo že všade píšu tie isté základné veci, začala som navštevovať rôzne kurzy. Po pár rokoch sa mi zdalo, že už to viem, a rozdávala som múdre rady všade kam som prišla :-).

     A po ďalších pár rokoch a ďalších pár kurzoch som pochopila, prečo to tí čínski majstri študujú celý život, a tiež som pochopila, že úplne všetko jednoducho nebudem vedieť nikdy.

A tak som začala pracovať s tým čo aktuálne o feng šuej viem, spojila som to so svojimi skúsenosťami  interiérovej dizajnérky a tiež s informáciami a praktikami, ktoré som sa naučila na svojej ceste k sebapoznaniu.

     Som vám teda k dispozícii, aby som vám pomohla usporiadať si domov aj život, a začať konečne žiť život o akom ste doteraz len tajne snívali.