Čo vás čaká v Roku Zemského Psa 2018?

Podľa čínskeho kalendára začína Rok Zemského Psa 16. februára, a bude trvať až do 4. februára 2019. Čo nás v ňom čaká?

Aké sú predpovede pre Rok Zemského Psa 2018?

Vo všeobecnosti by rok 2018 vďaka harmonickému zoskupeniu energií mohol byť konečne pokojnejší a príjemnejší ako predchádzajúce roky. Môžeme očakávať aj prejavenie kvalít psa,  rok 2018 do nášho života môže vniesť vernosť, čestnosť, lojálnosť, zmysel pre spravodlivosť. Dariť sa preto bude aktivitám a podnikaniu motivovanému dobrým úmyslom a so spravodlivým zdieľaním nadobudnutých zdrojov. Podporené budú kolektívne práce, môžu vznikať aj nové obchodné partnerstvá založené na čestnosti a dôvere.

Tento rok je obzvlášť vhodný pre dôležité pozitívne zmeny v živote. Môže to byť ozdravenie životného štýlu,  ako napríklad skoncovať so škodlivými návykmi a vypestovať si nové pozitívne, zmena práce alebo začiatok podnikania, zmena bydliska či uzavretie manželstva.

Rok psa vnesie harmóniu aj do rodinných vzťahov, budeme tráviť viac času so svojimi blízkymi, je to aj vhodný čas na úpravy a vylepšenie domova. Prekvitať budú partnerstvá založené na vzájomnej úcte, mnohým ľuďom sa podarí nájsť nového partnera.

Chcete vedieť, aký bude Rok Zemského Psa 2018 práve pre vás?

Rozhodla som sa, že tento rok namiesto vytvárania všeobecných horoskopov pre jednotlivé znamenia vložím svoju energiu radšej do návodu, ako si môžete vytvoriť tento rok presne podľa vašich predstáv 🙂

Určite aj pre vás bude prínosnejšie vložiť energiu do vytvárania Vision Boardu a vytvorenia svojej budúcnosti podľa svojich predstáv  namiesto čítania, čo by sa teoreticky mohlo stať.

Pripravila som preto pre vás živé vysielanie, v ktorom vám ukážem, ako sa stať tvorcom svojho života namiesto toho, aby ste boli len obeťou okolností.

Zaregistrujte sa na živý webinár, a dozviete sa:

  • ako si vytvoriť svoju víziustanoviť si ciele, ktoré sú s vami v súlade
  • ako sa na vytváranie Vision Boardu pripraviť
  • akým najčastejším chybám sa treba určite vyhnúť
  • čo urobiť pre to, aby vám Vision Board naozaj FUNGOVAL

Webinár sa bude vysielať vo štvrtok 15.2. o 20:00, a budete mať aj možnosť zapojiť sa a klásť svoje otázky. Zaregistrujte sa cez tlačítko, a vytvorte si aj vy tento rok podľa svojich predstáv!

Teším sa na stretnutie s vami 😉

Slavomíra Harcegová
Pracujem ako konzultant feng šuej a dizajnér. Pomáham ľuďom vytvoriť si harmonický domov, učím ich zariadiť si svoj priestor tak, aby ich dobíjal pozitívnou energiou a podporoval na ceste k splneniu svojich snov. Rada to naučím aj vás :-)
Komentáre