Nepodceňuj silu lietajúcich hviezd

Minulý rok v januári som si namaľovala obraz mojej vtedy čerstvo kúpenej novej kobylky, a vystavila som si ho tak, aby som hoIMAG0463 mala na očiach. Začiatkom februára sa každoročne menia lietajúce hviezdy, ale ako to už býva s obuvníkovými deťmi, ktoré chodia bosé, v tomto čase aj ja bývam väčšinou zaplavená otázkami zákazníkov, aké zmeny v tejto súvislosti majú urobiť, a tak som svoju domácnosť ešte v polovici februára nemala ošetrenú.

    Medzičasom som jedného dňa moju kobylku, ktorá si dovtedy pekne zvykla na nové prostredie a cválali sme s ňou po okolitých lúkach a lesoch, našla s opuchnutou zadnou nohou. Rozhodla som sa teda, že kým nemôžem jazdiť, postarám sa aspoň o domácnosť a porobím si potrebné ošetrenia v súvislosti so zmenou lietajúcich hviezd.

     Vysvitlo, že mám obraz s červenými ohnivými prvkami v juhovýchode, kde sa vtedy nachádzala nepriaznivá dvojka – hviezda chorôb, tak som ho preložila do bezpečnejšej zóny, a na uvoľnené miesto som vystavila obraz mojej kobylky s vhodnejšou zelenou farbou. Tá sa medzičasom úspešne zotavovala, noha odpuchla, dúfala som že čoskoro začneme znova jazdiť, ale nie. Nejako sa to zamotalo, opuch sa vrátil, dokonca som ju po čase počula aj zakašľať. Jedného večera po návrate z jazdeckého klubu som smutne pozerala na jej obraz a premýšľala, či to bola až taká dobrá kúpa ako som si myslela.

A zrazu mi to docvaklo!

    Obraz som zavesila v sektore s aktívnou hviezdou chorôb! A úraz predtým sa jej stal práve v čase, keď bol vystavený v sektore, v ktorom vtedy bola hviezda 7 – ktorá okrem iného môže zapríčiniť úrazy! Pri fotkách niekoho z rodiny si dávam pozor kam ich dávam, tiež dávam pozor na to s akou symbolikou si donesiem obraz, ale z tohto som mala takú radosť, že som poľavila v ostražitosti. Lenže keď som ho maľovala s tým, že je to konkrétne moja Shanti (a musím hrdo povedať že sa celkom podobá :-)), fungoval ako fotografia!

   IMG_2577 Okamžite som obraz premiestnila do sektora uzdravovania, v ktorom bola u mňa minulý rok šťastná hviezda 1. Kobylka už je v poriadku, znova sa môžeme preháňať po lúkach, a mne zostalo poučenie – nepodceňuj silu lietajúcich hviezd!

Slavomíra Harcegová
Pracujem ako konzultant feng šuej a dizajnér. Pomáham ľuďom vytvoriť si harmonický domov, učím ich zariadiť si svoj priestor tak, aby ich dobíjal pozitívnou energiou a podporoval na ceste k splneniu svojich snov. Rada to naučím aj vás :-)
Komentáre